تبلیغات
آموزش آرایش چشم و صورت - نکات آموزنده درباره آرایش سایه چشم زنانه

آموزش آرایش چشم و صورت

آموزش تصویری آرایش چشم و صورت,آموزش آرایش چشم دخترانه و زنانه و عروس,آموزش آرایش چشم ریز و درشت,آموزش آرایش چشم پف دار

نکات آموزنده درباره آرایش سایه چشم زنانه اصول اولیه آرایش چشم
نحوه سایه زدن می‌تواند چشمانتان را بزرگتر، كوچكتر، با فاصله زیاد و یا كم جلوه دهد. مهم این است كه سایه چشمتان را طوری پخش كنید كه نگاه شما جلب توجه كند، نه سایه چشمتان. هرگز فراموش نكنید پیش از آرایش پلك‌های خود را آماده كنید، مانند وقتی كه صورتتان را با كرم پودر برای آرایش آماده می‌كنید، آن را روی سطح پلك‌های خود نیز بمالید و خوب پخش كنید و سپس آرایش چشمتان را آغاز كنید. چشم ها نقاط اصلی و كانونی چهره هستند. نحوه آرایش و انتخاب رنگ آن بستگی مستقیم به حالت و رنگ چشم هر فردی دارد. با رنگ‌ها می‌توان اندازه‌ها واشكال متفاوتی به وجود آورد به عنوان مثال رنگ‌های روشن باعث درشتی و رنگ‌های تیره باعث كوچك‌تر شدن چشم‌ها می‌شوند.
متخصصان آرایش، نكات مهمی را برای ایجاد چشمانی جذاب با آرایشی دقیق ذكر می‌كنند، مثلا اگر می‌خواهید چشم‌هایی درشت و زیبا داشته باشید سعی كنید در آرایشتان از سایه‌های كمرنگ استفاده كنید. اگر از سایه بعد از خط چشم استفاده شود، حالت خواب آلودگی و كم نما شدن درچشم‌ها ایجاد می‌شود، بنا براین از خط چشم باید در پایان كار برای ایجاد بهترین حالت استفاده كرد. با استفاده از ریمل مناسب می‌توان مژه‌ها را پرپشت و فردار كرد. برای این كار می‌توانید از انواع ریمل‌های پرپشت و بلند كننده مژه استفاده كنید. هیچ‌گاه از خط چشم در داخل مژه ها و پلك‌های پایینی استفاده نكنید چراكه این كار موجب كوچكتر به نظر آمدن چشم‌ها می‌شود.
**************
سایه زدن 
نحوه سایه زدن می‌تواند چشمانتان را بزرگتر، كوچكتر، با فاصله زیاد و یا كم جلوه دهد. مهم این است كه سایه چشمتان را طوری پخش كنید كه نگاه شما جلب توجه كند، نه سایه چشمتان. هرگز فراموش نكنید پیش از آرایش پلك‌های خود را آماده كنید، مانند وقتی كه صورتتان را با كرم پودر برای آرایش آماده می‌كنید، آن را روی سطح پلك‌های خود نیز بمالید و خوب پخش كنید و سپس آرایش چشمتان را آغاز كنید. 
هنگام سایه زدن چشمانتان را باز نگهدارید و كمی سرتان را به عقب متمایل كنید تا به خوبی ببینید چه می‌كنید و سایه درست روی پلك شما بنشیند. اگر پلك‌های پف كرده دارید، سعی كنید از رنگ‌های مات برای سایه چشمانتان استفاده كنید.هنگام سایه زدن، روشن ترین رنگ را روی كل پلك، یعنی از خط مژه تا ابرو، بكشید. این سایه روشن، رنگ پایه آرایش چشم شما خواهد بود، درست مانند كرم پودر كه رنگ پایه آرایش صورتتان است. این سایه روشن باعث دوام رنگ و همچنین جلوگیری از خط افتاده آرایش چشمتان می‌شود.زمانی كه عجله دارید، رنگ پایه را زده و سپس ریمل بزنید، همین. پس از زدن رنگ پایه روشن، رنگ متوسط را پایین ابرو بزنید. این قسمت از چشم جایی است كه اكثر خانم‌ها سایه چشم را می‌زنند سپس رنگ متوسط را روی رنگ پایه پخش كنید. رنگ سوم را هم می‌توانید استفاده كنید. برای رنگ سوم از یك رنگ تیره استفاده كنید تا در نگاهتان عمق ایجاد كند. رنگ تیره را در امتداد خط مژه بالا و گوشه خارجی چشم و همچنین از وسط پلك پایین به سمت خارج چشم بكشید تا با سایه ای كه به پلك بالا زده‌اید حالت مثلثی در گوشه چشم ایجاد كند. این سایه باعث می‌شود چشم و خط ابروی شما برجسته تربه نظر برسد. سایه سوم را خوب پخش كنید تا چشم شما بهتر شكل بگیرد.
************
از ریمل تا مژه‌هایی بلند 
بعد از رژ لب، ریمل مهم‌ترین وسیله آرایشی شماست.به كار بردن ریمل باعث درشتی چشم‌ها و جلوه‌دار شدن مژه‌هایتان می‌شود. به جز تنوع رنگ، ریمل‌ها انواع مختلفی دارند، ضخیم كننده، بلند كننده، حجم دهنده، پررنگ‌كننده، ضد آب و معمولی. روش ریمل زدن برای جلا دادن نگاه شما اهمیت بسزایی دارد.باید توجه داشته باشید ریمل شما تمام سطح مژه، از ریشه تا نوك آن را بپوشاند. برای مژه‌های بالا، قبل از كشیدن برس ریمل روی مژه ها، میله ریمل را روی پایه مژه‌هایتان بمالید تا به اندازه كافی رنگ روی مژه هایتان بنشیند. سپس این رنگ را با استفاده از برس ریمل، از پایین تا بالای مژه به خوبی بكشید. اگر این كار را با دقت انجام دهید، مژه‌هایی زیبا با نوك‌های جدا از هم خواهید داشت.هنگام ریمل زدن به مژه‌های پایین، میله ریمل را به صورت عمودی نگهداشته و آن را به چپ و راست حركت دهید. مراقب باشید زیر چشمانتان را لك نكنید. وقتی می‌خواهید بیش از یك بار ریمل بزنید، شانه زدن مژه‌ها بین ریمل زدن‌ها باعث می‌شود مژه‌های شما به هم نچسبند.اگر ریمل شما نوست و میزان ریمل روی میله آن زیاد است، اضافه آن را با دستمال پاك كنید.اگر می‌خواهید ماده ریمل بیشتر روی برس آن بنشیند، برس را داخل ظرف بچرخانید. هیچوقت آن را در ظرف ریمل بالا و پایین نكنید، چون باعث می‌شود ریمل داخل ظرف زودتر از معمول خشك شود.
*************8
خط چشم 
بازار خط چشم بازار شلوغی است. چون شركت‌های مختلف انواع مختلف این محصول را به بازار داده اند كه باید در انتخاب آن بسیار دقت كرد.خط چشم در انواع، مدادی، مایع و پودری وجود دارد. اگر از مداد خط چشم استفاده می‌كنید، دقت كنید نوك آن نرم باشد تا به راحتی بتوانید خط چشمتان را بكشید. این موضوع بسیار مهم است چون پوست پلك‌های شما بسیار حساس و آسیب‌پذیر است.كشیدن خط چشم بخشی از هنر آرایش است كه احتیاج به تمرین و مهارت زیادی دارد، مداد خط چشم محبوبیت زیادی دارد چون كشیدن خط چشم با آن آسان‌تر است و شما می‌توانید به راحتی حالتی را كه می‌خواهید، به چشمانتان بدهید.اگر می‌خواهید فاصله چشمانتان را بیشتر جلوه دهید، هنگام كشیدن خط چشم روی گوشه داخلی چشم بیشتر تاكید كنید و اگر می‌خواهید این فاصله را كمتر جلوه دهید، روی گوشه خارجی چشم بیشتر تاكید كنید و گوشه داخلی را روشن تر نگه دارید. هنگام استفاه از مداد خط چشم، دهانتان را كمی باز نگهدارید تا عضلات چشمتان شل شوند. به این ترتیب كشیدن خط چشم راحت‌تر شده و نیازی نیست پوست پلكتان را بكشید. تا جایی كه می‌توانید خط چشمتان را نزدیك به مژه‌هایتان بكشید تا از به وجود آمدن خط سفید بین مژه و خط چشم جلوگیری كنید. 
انواع چشم، انواع آرایش 
آرایش چشم‌های گود: در این نوع چشم ازرنگ‌های كمرنگ باید استفاده كرد چراكه باعث ایجاد جلوه بیشتر چشم‌ها می‌شود. برای آرایش این نوع چشم‌باید سایه را از گوشه‌های داخلی چشم تا كمی خارج از گوشه‌های خارجی آن به كار برد و مقدار كمی از یك سایه تیره‌تر نیز به چین‌های اطراف چشم‌ها زده و آنها را یكدست كرد. 
آرایش چشم‌های با فاصله: در این نوع چشم باید از سایه در گوشه های داخلی و تا وسط پلك برای نزدیك‌تر كردن چشم‌ها به هم استفاده كرد. باید از یك سایه كمرنگ تر در قسمت میانه پلك به سمت خارج آن استفاده كرد. 
آرایش چشم‌های نزدیك به هم: برای دورتر نشان دادن چشم‌ها می‌توان از یك نقطه كوچك از كرم كانسیلر نامرئی در گوشه داخلی هر دو چشم استفاده كرد. از یك خط چشم كمرنگ و نازك در لبه بالایی پلك‌ها و نزدیك مژه ها كه به سمت‌خارج‌ضخیم می شوند، باید استفاده كرد. همچنین باید برای گوشه داخلی چشم تا میانه پلك از یك سایه كمرنگ استفاده كرد و مقدار كمی‌از‌نوع تیره‌تر را در قسمت میانی و به سمت خارج پلك به كار برد و به خوبی در بخش میانی آنها را یك‌دست كرد.
*************
آرایش چشم‌های پف كرده 
یك قاشق غذاخوری را زیر آب سرد گرفته و آن‌را برای 60 ثانیه روی پف كردگی چشم قرار دهید. از كرم‌هایی روی پف كردگی استفاده كنید كه دارای نشاسته باشند. 
متخصصان پوست سال‌هاست بر این عقیده اند كه این مواد ورم پوست یا ناحیه دور چشم را از بین می‌برد. راه دیگر حلقه حلقه كردن خیار و قرار دادن روی چشم‌ها به صورت كمپرس است. چای سیاه كیسه‌ای را در آب سرد خیس كرده و برای 10 دقیقه روی چشم‌ها بگذارید و به آرامی از سمت داخل به بیرون چشم‌ها به آرامی فشار بدهید. از خوردن هر چیزی كه نمك دارد خودداری كنید چرا كه باعث نگهداری مایعات اضافی جمع شده در ناحیه چشم‌ها خواهد شد. همچنین در موقع خواب سر را بالاتر از بدن نگهدارید كه باعث جمع شدن بیشتر مایعات زیر چشم نشود.
**********
چشم به علا‌وه عینك 
اگر قاب عینك شما تیره باشد نیازی به استفاده از رنگ‌ها در سایه چشم نیست، فقط كافی است مژه ها را به بالا داده و از هم جدا كنید.اگر از انواع قهوه ای ریمل استفاده می‌كنید، سعی كنید به جای آن از نوع مشكی و بصورت نازك در آرایشتان استفاده كنید. 
از ریمل‌های چند كاره برای استفاده در پایین مژه ها و فر دادن و صاف كردن آنها استفاده كرده و به سمت بالا آنها را حالت دهید. اگر از عینك‌های كائوچویی و دسته شاخی استفاده می‌كنید باید وقت بیشتری برای آرایش ابروهایتان صرف كنید. توجه داشته باشید هدف از آرایش شما نمایش بهتر صورتتان است نه عینكتان! پس در انتخاب رنگ ها دقت كنید.
*********
حرف آخر 
‌هنگام زدن سایه چشم توجه داشته باشید سایه تیره، چشم را كوچك‌تر و سایه روشن، چشم را درشت‌تر نشان می دهد. 
رنگ روشن سایه را روی كل پلك، رنگ متوسط را روی پایین پلك و رنگ تیره را روی گوشه خارجی بكشید تا به نگاهتان عمق بدهید. 
خط چشم را به آرامی با كشش‌های كوتاه، از داخل به خارج چشم بكشید. 
دقت كنید ریمل كمتری روی مژه‌های پایین بمالید. 
اگر مژه های به هم چسبیده دارید، با شانه مژه آنها را شانه كنید. 
اگر زیر چشمانتان مشكلی از قبیل پف، لكه یا... دارید، زدن ریمل به مژه های زیرین توصیه نمی‌شود، چون این كار پف و یا لكه‌ها را برجسته‌تر جلوه می‌دهد.‌

Nintendo giveaway
جمعه 24 آذر 1396 04:18 ب.ظ
سلام، من آرزو می کنم برای اشتراک این وب سایت برای دریافت جدیدترین به روز رسانی،
بنابراین کجا می توانم این کار را انجام دهم لطفا کمک کنید.
how much do std tests cost
شنبه 13 آبان 1396 04:55 ب.ظ
Thanks for finally writing about >آموزش
آرایش چشم و صورت - نکات آموزنده درباره آرایش سایه چشم زنانه <Liked it!
best psychic reading
جمعه 12 آبان 1396 10:18 ب.ظ
سلام اعضای خانواده ام! من می خواهم بگویم که این پست عالی است، عالی نوشته شده و شامل است
تقریبا تمام اطلاعات حیاتی من می خواهم پست های بیشتری مانند این را ببینم
What do you do for a strained Achilles tendon?
دوشنبه 27 شهریور 1396 11:28 ب.ظ
Hello would you mind letting me know which webhost you're using?

I've loaded your blog in 3 different web browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most.
Can you recommend a good web hosting provider at a reasonable price?
Many thanks, I appreciate it!
chaturbate hack mac
دوشنبه 13 شهریور 1396 10:15 ق.ظ
I think this is one of the most important information for me.
And i'm glad reading your article. But should remark on some general
things, The web site style is wonderful, the articles
is really excellent : D. Good job, cheers
plaza.rakuten.co.jp
یکشنبه 15 مرداد 1396 02:09 ب.ظ
If some one needs expert view concerning running a blog
then i suggest him/her to pay a quick visit this webpage, Keep up the
nice job.
http://shafferwvnmhzrypa.jigsy.com/tags/entries/bunions-2
شنبه 14 مرداد 1396 04:09 ب.ظ
You should be a part of a contest for one of the most useful sites on the web.
I most certainly will highly recommend this website!
Sophia
سه شنبه 10 مرداد 1396 07:03 ب.ظ
Hi there colleagues, how is the whole thing, and what you wish for to say concerning this piece of
writing, in my view its genuinely awesome in support of me.
Foot Problems
شنبه 7 مرداد 1396 09:51 ق.ظ
I am sure this piece of writing has touched all the internet viewers, its really really fastidious article
on building up new webpage.
Flor
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 04:01 ق.ظ
I really like reading an article that can make men and women think.

Also, many thanks for allowing for me to comment!
BHW
جمعه 8 اردیبهشت 1396 12:03 ب.ظ
Hey! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be ok.
I'm definitely enjoying your blog and look forward
to new posts.
BHW
چهارشنبه 30 فروردین 1396 03:37 ق.ظ
Good web site you have here.. It's hard to find
good quality writing like yours these days. I truly appreciate people
like you! Take care!!
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 11:00 ب.ظ
I don't even understand how I ended up here, however I assumed this submit
was good. I do not recognise who you're but definitely you are going to a
well-known blogger in case you are not already. Cheers!
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 07:06 ق.ظ
First off I would like to say terrific blog! I had a quick question that I'd
like to ask if you do not mind. I was curious to find out how
you center yourself and clear your mind prior to writing.
I've had trouble clearing my thoughts in getting my ideas out there.
I do enjoy writing but it just seems like the first 10
to 15 minutes tend to be lost simply just trying to
figure out how to begin. Any suggestions or hints?
Kudos!
هستی
پنجشنبه 31 تیر 1395 07:41 ب.ظ
من اصلا آرایش کردن بلد نیستم..نکاتتون خیلی کمکم می کنه..
با سپاس فراوان
شهریار
چهارشنبه 11 آذر 1394 04:07 ق.ظ
برای تهیه دی وی دی آموزش تصویری بانوان اورجینال به این سایت مراجعه نمایید
http://shophex.ir
mX
دوشنبه 12 مرداد 1394 07:31 ب.ظ
شما می توانید برای آموزش بیشتر به وبلاگ آموزشی آرایش کالا سری بزنید
چهارشنبه 8 بهمن 1393 10:20 ب.ظ
عالی بود
سه شنبه 30 دی 1393 04:59 ب.ظ
خیلی خوب بود
زینب
سه شنبه 9 دی 1393 03:24 ب.ظ
ممنون از زحمات شما
Md Dl
یکشنبه 18 آبان 1393 02:17 ب.ظ
خوب بود ولی با تصویر بهتر بود
سحر
سه شنبه 21 مرداد 1393 06:42 ب.ظ
مثل همیشه عالی . ممنون
اسما
پنجشنبه 15 اسفند 1392 01:03 ب.ظ
یکمی بیشتر توضیح بدید میسی
اسما
پنجشنبه 15 اسفند 1392 01:03 ب.ظ
یکمی بیشتر توضیح بدید میسی
فاطمه
جمعه 18 بهمن 1392 11:30 ق.ظ
ممنون.خیلی خوب بود
عسل
یکشنبه 29 دی 1392 11:48 ق.ظ
اینم دوست دارم
سیران
یکشنبه 15 دی 1392 07:28 ب.ظ
خوب بود آفرین یاد گرفتیم فقط رییییییییییییزه
رها
چهارشنبه 13 شهریور 1392 12:05 ب.ظ
عالی بود .فقط ریزه
دوشنبه 7 مرداد 1392 08:07 ق.ظ
باتشکر فقط کمی ریزه
منا
جمعه 4 مرداد 1392 10:40 ق.ظ
میییییییسی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نویسندگان